مدرسه تابستانی تهران

کارگاه انیمشین و استاپ موشن ویژه ناشنوایان

با گسترش ابزارهای دیجیتال و توسعه نرم‌افزارهای مناسب، ساخت انیمیشن بسیار ساده‌تر از گذشته شده است. در این کارگاه شما با مبانی ساخت انیمیشن آشنا می‌شوید.

 
کارگاه انیمشین و استاپ موشن ویژه ناشنوایان
رایگان

کارگاه انیمشین و استاپ موشن ویژه ناشنوایان
رایگان
ورود / ثبت‌نام

شرح

در کارگاه انیمیشن مدرسه تابستانی آقای بهرام عظیمی اصول اولیه تولید انیمیشن را به شما آموزش می‌دهد و در ادامه کارگاه آقای مهدی خرمیان آموزش می‌دهد چگونه به ابزار ساده و ابتدایی بتوانید انیمیشن به شیوه استاپ‌موشن تولید کنید.

فهرست مطالب

فهرست
درس اول: مقدمات فعالیت در حوزه انیمیشن
درس سوم: نکات نهایی برای ساخت انیمیشن

مدرس(ها)


 بهرام عظیمی
بهرام عظیمی
بهرام عظیمی، کارگردان انیمیشن، فیلمنامه‌نویس، طراح کاراکتر و کاریکاتوریست است که دارای مدرک کارشناسی ارشد انیمیشن از وزارت فرهنگ و ارشاد می‌باشد. او تاکنون برنده ۱۰۵ جایزه ملی و بین‌المللی در رشته‌های کاریکاتور، انیمیشن، نقاشی و تصویرسازی بوده و سابقه بیش از ۱۵۰ بار داوری در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی انیمیشن، فیلم و کاریکاتور را در کارنامه دارد. از جمله معروفترین آثار او می‌توان به «انیمیشن‌های تبلیغاتی راهنمایی و رانندگی» (سیاساکتی و داوودخطر)، انیمیشن‌های «آقای ایمنی» (حسن خطرناکه حسن)، انیمیشن‌های سه بعدی «بابابرقی» و کارگردانی فیلم بلند انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» اشاره کرد.
 مهدی خرمیان
مهدی خرمیان
مهدی خرمیان از کارگردانان انیمیشن و عضو هیات مدیره انجمن سینمایی فیلم‌سازان انیمیشن ایران (آسیفا) است که دارای مدرک کارگردانی انیمیشن از دانشکده صدا و سیما و کارشناس ارشد گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. او سابقه ساخت بیش از سه هزار دقیقه انیمیشن عروسکی برای تلویزیون و تولید و کارگردانی چندین فیلم کوتاه و تجربی را در کارنامه خود دارد.