مدرسه تابستانی تهران

کارگاه سینما و فیلم‌سازی آسان ویژه ناشنوایان

با شرکت در دوره سینما و فیلم‌سازی آسان می‌توانید با اصول اولیه ساخت فیلم با تلفن همراه آشنا شوید و از اصطلاحات فنی سینمایی اطلاع کسب کنید.

کارگاه سینما و فیلم‌سازی آسان ویژه ناشنوایان
رایگان

کارگاه سینما و فیلم‌سازی آسان ویژه ناشنوایان
رایگان
ورود / ثبت‌نام

شرح

سینما یکی از هنرهای مورد علاقه بسیاری از افراد است که امکان آموزش در آن برای بسیاری فراهم نیست. در این کارگاه که آقایان مازیار میری و افشین هاشمی آن را تدریس می‌کنند، شما می‌توانید با اصول پایه‌ای و ضروری فیلم‌سازی آسان آشنا شوید و بتوانید با استفاده از گوشی تلفن همراه خود فیلم بسازید.

 

فهرست مطالب

فهرست
درس اول: آشنایی با هنر سینما
درس دوم: بررسی امکانات مناسب برای ساخت فیلم
درس سوم: وضوح تصویر و میزانسن
درس چهارم: صداگذاری و تدوین
درس آخر: راهنمای تماشای فیلم

مدرس(ها)


 مازیار میری
مازیار میری
مازیار میری کارگردان و مدرس سینما است که نخستین فیلم بلند سینمایی‌اش قطعه ناتمام را در سال ۱۳۷۹ ساخت. قطعه ناتمام، به‌آهستگی،کتاب قانون، سعادت‌آباد و حوض نقاشی در ژانر درام-اجتماعی از اثرهای قابل توجه میری هستند که وی جوایز متعددی نیز برای کارگردانی این چهار دریافت کرد که از مهمترین آن می‌توان به نامزدی جایزه گوی بلورین جشنواره فیلم کارلووی واری اشاره کرد. میری در هفدهمین و هشتمین دوره جشن خانه سینما به عنوان مدیر اجرایی فعال بود.
 افشین هاشمی
افشین هاشمی
افشین هاشمی‌ کارگردان، فیلمنامه‌نویس، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است که از دانشکده سینما تئاتر، دانشگاه هنر در مقطع کارشناسی ارشد کارگردانی فارغ‌التحصیل شده است.

نظرات


م

۱۳۹۹/۰۵/۱۱

مجتبی مشهدی

خوب

ا

۱۳۹۹/۰۵/۰۹

مایکل اسکافیلد
ل

ت

۱۳۹۹/۰۵/۰۷

مهتاب تهدیبی

عالی بود ....ولی بیشتر توصبح بدید میخوام بیشتر بدونم چکار باید انجام میدم