مدرسه تابستانی تهران

تقدیر از هنرجویان برتر مدرسه تابستانی

تقدیر از هنرجویان برتر مدرسه تابستانی

مدرسه تابستانی تهران که به صورت رایگان و آنلاین دوره‌های فرهنگی و هنری را برای مخاطبان سراسر کشور برگزار می‌کند در حالی وارد چهارمین هفته خود شده است که بنا به گزارش ستاد برگزاری به سه نفر برتر هر دوره مبلغ یک میلیون تومان جایزه پرداخت می‌شود.
با پایان یافتن اولین ماه از مدرسه‌ی تابستانی تهران، شامل دوره‌های آموزشی بازیگری تئاتر، گویندگی و اجرا، داستان‌نویسی، فیلم‌سازی آسان، طنزنویسی، انیمیشن، کتابخوانی، قصه‌های قرآنی، آهنگسازی و ... است، مخاطبان نوجوان و شرکت‌کنندگان در این دوره‌های مجازی آموزش‌های هنری و فرهنگی تا پانزدهم مردادماه فرصت دارند که آثار تمرینی و مشق‌هایی را که از سوی اساتید دوره به عنوان تمرین به هنرجوها پیشنهاد شده، برای بررسی و داوری ارسال کنند.
پس از بررسی آثار رسیده توسط مربیان دوره‌ها، نفرات برتر هر دوره انتخاب و جوایز به آنها اهدا می‌شود.
در مدرسه تابستانی حدود ۶۰ جلسه ویدیوی آموزشی طی پنج هفته منتشر می‌شود که علاقمندان علاوه بر وب‌سایت مدرسه تابستانی به نشانی www.tabestani99.ir، می‌توانند با دنبال کردن صفحات مدرسه تابستانی در اینستاگرام، تلگرام و آپارات با شناسه tabestani99 به صورت رایگان از این آموزش‌ها بهره‌مند شوند.
شرکت‌کنندگان در این بخش، می‌توانند آثار خود را، نسبت به محتوای درخواستی استاد، در قالب‌ها و فرمت‌های word/doc/docx (برای متن، داستان و طنزنویسی)، mp3 (برای دوره‌هایی چون گویندگی و اجرا)، mp4/mkv برای دوره‌هایی چون بازیگری، فیلم‌سازی آسان و انیمیشن)، jpg/jpjg/ping (برای دوره‌هایی چون انیمیشن) استفاده کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند تمرین‌های هرکلاس را به‌طور جداگانه از طریق سایت www.tabestani99.ir برای بررسی اساتید ارسال کنند. برای این منظور، پس از مراجعه به وب‌سایت و انتخاب گزینه‌ی «ارسال کار عملی»، آثار خود را پس از پرکردن فرم مربوطه در فرمت‌های تعیین‌شده ارسال کنند.

تگ ها:
اشتراک‌گذاری:
۳۳

نظرات (۰)

نظر بدهید

آخرین مقالات