مدرسه تابستانی تهران

آموزش فرهنگی و هنری رایگان در «مدرسه تابستانی»

آموزش فرهنگی و هنری رایگان در «مدرسه تابستانی»

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با همکاری جمعی از اهالی فرهنگ و هنر طرح مدرسه تابستانی را به اجرا می‌گذارد. هدف از اجرای این طرح پر کردن اوقات فراغت نوجوانان به صورت رایگان در فصل تابستان و با توجه به تعطیلی آموزشگاه‌ها و مراکز فرهنگی به علت شیوع بیماری کرونا است.

محمدرضا جوادی یگانه، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اعلام این خبر افزود: در ماه‌های گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و خانه‌مانی کودکان و نوجوانان، توجه به نیازهای آموزشی فوق برنامه مورد توجه این معاونت قرار گرفت که یکی از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته، طراحی و تولید محتوای آموزشی ویدیویی برای کودکان و نوجوانان سراسر ایران تحت عنوان مدرسه تابستانی است.

به گفته جوادی یگانه، در این طرح حدود ۶۰ ویدیوی آموزشی به مدت ۵ هفته پخش خواهد شد. معاون شهردار تهران در خصوص عناوین دوره‌های آموزشی نیز گفت: استادان مشخص شده‌اند و اکنون در مرحله تولید دوره‌ها هستیم که شامل بازیگری تئاتر، انیمیشن، گویندگی و اجرا، موسیقی، طنز، داستان نویسی، قرآن، فیلمسازی با موبایل و خاطره نویسی است. استادان این دوره‌ها همگی از افراد صاحب‌نظر در حوزه خود هستند و قطعا حضور در این دوره‌ها که رایگان است، می‌تواند بخشی از نیاز فرهنگی و آموزشی مناسب نوجوانان را در شرایط فعلی تامین کند.

تگ ها: مدرسه تابستانی تهران تهران ۹۹ دکتر جوادی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری
اشتراک‌گذاری:
۳۸

نظرات (۰)

نظر بدهید

آخرین مقالات